Producent urządzeń hakowych

Wszystkie hakowce producenta JANCO wyposażone są w najwyższej klasy hydraulikę. Dotyczy to zarówno elementów łącznych, przewodów hydraulicznych, jak i samego rozdzielacza. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym zamki hydrauliczne wszystkich sekcji zostały wbudowane w rozdzielacz przez co samo urządzenie stało się jeszcze bardzie niezawodne i bezpieczne.

Obsługa

Dla Państwa wygody każde proponowane przez nas urządzenie hakowe zostało wyposażone w sterowanie z wewnątrz kabiny kierowcy poprzez poręczny i trwały pulpit sterowniczy. Dodatkowo istnieje możliwość sterowania funkcjami hakowca bezpośrednio poprzez manetki na rozdzielaczu.

Opcje wyposażenia

Jako producent urządzeń hakowych zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą wyposażenia dodatkowego do urządzeń hakowych. Wśród propozycji można znaleźć między innymi urządzenia centralnego smarowania, dodatkowe oświetlenie robocze, przyśpieszenie pracy na ruchu jałowym i wiele innych.

Konstrukcja

Hakowce JANCO wytwarzamy z materiałów o najlepszych parametrach jakościowych z zachowaniem reżimu technologicznego. Każde urządzenie hakowe naszej firmy charakteryzuje się zwartą konstrukcja opartą o zamknięte profile hutnicze, co daje gwarancję niezawodności i wysokiej wydajności. Urządzenia, dzięki śrutowaniu oraz starannemu lakierowaniu zachowują swój wygląd nawet po wielu latach eksploatacji.

Dowiedz się więcej!


Więcej informacji

Parametry techniczne:  
Katalogi:   Katalog ogólny produktów JANCO:Link Katalog produktów, śmieciarki:Link Katalog produktów, Hakowiec:Link Katalog produktów, Beczki:Link Katalog produktów, Wywrotki:Link Katalog produktów, Zamiatarki:Link Katalog produktów, Myjki, pługi, sewis:Link