Śmieciarki JANCO, niedościgniony standard

Zastosowane elementy hydrauliczne i elektryczne w śmieciarkach JANCO są najwyższej klasy, dzięki czemu zapewniają długie godziny bezawaryjnej pracy. Części
renomowanych producentów stanowią nieodłączny element produkcji firmy STAL.

 
 

Doświadczona kadra inżynierów zapewnia dbałość o najmniejszy szczegół produktu. Dzięki czemu firma szczyci się certyfikatem jakości.


 
 

Design z charakterem

Śmieciarka JANCO została głęboko przemyślana, zaprojektowana z jasno wyznaczonym celem i wykonana z najwyższą precyzją. Wszystko podporządkowaliśmy standardom i użyteczności.

Zastosowanie

Oferowane przez nas nadwozie przeznaczone jest do zbiórki i transportu odpadów bytowych z pojemników o pojemności od 110 litrów do 1.100 litrów. idealnie nadaje się jako pojazd do zbiórki odpadów biologicznych (mokrych) a także surowców wtórnych takich jak makulatura, folia i tym podobne.

 

Dowiedz się więcej!


Więcej informacji

Parametry techniczne:  
Katalogi: Katalog ogólny produktów JANCO:Link Katalog produktów, śmieciarki:Link Katalog produktów, Hakowiec:Link Katalog produktów, Beczki:Link Katalog produktów, Wywrotki:Link Katalog produktów, Zamiatarki:Link Katalog produktów, Myjki, pługi, sewis:Link