Uruchom film
Beczka Hakowiec Film

Beczka asenizacyjna – JANCO

Kolejnym produktem który mamy dla Państwa do zaoferowania jest BECZKA ASENIZACYJNA Istnieje możliwość dostosowania parametrów BECZKI który będzie dostosowany specjalnie dla Państwa potrzeb. Wszelakie projekty wykonywane są całkowicie bezpłatnie przez naszych fachowców . Wszystkie nasze konstrukcje spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa.

Zastosowanie

Beczka asenizacyjna firmy JANCO służy do mycia i udrażniania instalacji kanalizacyjnych. Czyszczenie kanałów, odbywa się za pomocą wody pod dużym ciśnieniem, z wykorzystaniem różnego rodzaju głowic i dysz czyszczących.

Opis

Samochód składa się z ze zbiornika na wodę, układu wodnego przystosowanego do mycia kanałów pod wysokim ciśnieniem. Zbiornik i armatura wykonana ze stali nierdzewnej pozwala na użycie zbiornika do przewozu i dystrybucji wody pitnej. Ponadto w skład urządzenia wchodzą dodatkowe układy i instalacje opisane poniżej.
Zbiornik kompletny
Zbiornik o objętości 8m3 wykonany jest z blachy nierdzewnej i ma kształt walczaka. Mocowany jest elastycznie do ramy pośredniej. Na górze zbiornika wbudowano właz służący do prowadzenia kontroli i prac konserwacyjnych wnętrza. Z boku na przodzie zbiornik posiada wodowskaz, króciec do napełniania oraz drabinkę. Po bokach zbiornika zamocowane są skrzynie na elementy wyposażenia. Do tylnej dennicy zbiornika mocowana jest wciągarka duża z nawiniętym wężem ciśnieniowym.
Wciągarka duża z napędem hydraulicznym
Zamocowana jest do tylnej dennicy i może się obracać wokół osi pionowej o 180. Na bębnie nawinięty jest roboczy wąż wysokociśnieniowy 3/4 o długości 120 mb, którego układanie przy zwijaniu odbywa się ręcznie przy pomocy prowadnicy. Bęben napędzany jest silnikiem hydraulicznym z pompy zainstalowanej na przystawce odbioru mocy. Sterowanie bębnem realizowane jest rozdzielaczem z płynną regulacją obrotów zamocowanym na ramie bębna.
Wciągarka mała z napędem manualnym
Zamocowana jest z tyłu po prawej stronie samochodu. Na jej bęben nawinięty jest wąż wysokociśnieniowy 1/2” o długości 60 mb, do którego końca podłącza się pistolet wodny RL 204 służący do prowadzenia prac pomocniczych.


Doświadczona kadra inżynierów zapewnia dbałość o najmniejszy szczegół produktu. Dzięki czemu firma szczyci się certyfikatem jakości.

Dowiedz się więcej!


Więcej informacji

Parametry techniczne: <font-size"4px">  
Katalogi: <font-size"3xp"> Katalog ogólny produktów JANCO:Link Katalog produktów, śmieciarki:Link Katalog produktów, Hakowiec:Link Katalog produktów, Beczki:Link Katalog produktów, Wywrotki:Link Katalog produktów, Zamiatarki:Link Katalog produktów, Myjki, pługi, sewis:Link